Biz Kimiz

Merkez olarak Batman’da bulunan uzun yıllardır güzellik sektöründe çeşitli çalışmalar yapmakta olan profesyonel ekibimiz ve uzman kadromuz ile güler yüzlü hizmet vermeye devam ediyoruz.

Golden Güzellik; müşteri memnuniyeti odaklı , güler yüzlü , kişisel bakım alanında profesyonel ekip ve uzman estesisyenleri ile hijyenik ortamda en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Kişisel bakıma dair , arayacağınız her şeyi bulabileceğiniz Golden Güzellik olarak , sizleri salonumuza ön görüşme ve detaylı bilgi için beklemekteyiz.

Kurulduğumuz tarihten itibaren , kısa bir süre içinde büyük bir kitleye hitap etmiş , müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Lazer epilasyon , Hydrafacial Cilt Bakımı , Altın iğne , Dermapen , PRP ( Saç ve Yüz ) , Kalıcı Makyaj, Kalıcı Eyeliner , Kirpik Lifting ,Kaş Kontür , BB Glow (Kalıcı Beyazlık) , Ben Silme , DNA Somon , Dövme Silme , CO2 Franksiyonel Lazer , Dudak Renklendirme alanlarında hizmetler verip , bölgemizde tanınan bir salon haline gelmiş bulunmaktayız Güzellik sektöründe bütün gelişmeleri yakından takip edip , Türkiye’de kullanılan en son teknoloji cihazlarımız ve konusunda uzman kadromuz ile cildiniz ve güzelliğinizi sizin kadar önemsiyoruz.

Ekip

Performans

Golden Güzellik Aile

facts-img

9

Şubelerimiz

100

Başarı

100

Kalite

facts-img

100

Güven